a

Desing By @ Caghan - 09 Nisan 2016!

Biz Kimiz?

Şirketimiz 40 seneyi aşkın bilgi birikimi, uzman kadrosu, proaktif ekip çalışmasıhızlı ve güvenilir yollardan sonuca ulaşması, kaliteli müşteri portföyu ve dürüstlük ilkelerine bağlılığı ile, bugün sektöründeki en seçkin kuruluşlardan biri olmuştur. Rekabetin yol gösterici, kalitenin ön koşul, müşterinin ise vazgeçilmez olduğu günümüz iş dünyasında, belirleyici etken : ‘ Bireysel Kalite’, ‘ Ekip Kalitesi ‘ ve ‘ Yönetim Kalitesi ‘dir. Bu anlayışın sonucu olarak, rekabetin taklit edilemeyen tek unsuru, konuya özgü bilgi ve becerilere sahip calışanlarıdır. bağlamda, AKIN GÜMRÜK MÜŞAViRLİĞİ; hizmet sektöründe karşılaşılan zorlukların bilincinde olan yapısı ile, müşteri temsilciliği esası üzerine kurulu bir anlayış içinde, kaliteli hizmet prensiplerinden taviz vermeyerek, müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Yine bu amaca yönelik olarak bünyesinde oluşturduğu motorlu kurye servisi ile, günün her saati müşterilerinin hizmetinde olup, evrak alış-verişlerinde maksimum performans göstermekte ve zamandan tasarruf sağlamaktadır. Bu Teknolojinin  gelişmesiyle beraber, çağın  getirdiği yenilikleri, hizmet sektörüne yansıtan AKIN GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ;  On-Line Tescil amacı ile; Gümrük idarelerinin Modernizasyonu kapsamında faaliyete geçen EDI (Electronic Data Interchange-Elektronik Veri Transferi) bağlantısını ilk kullanan firmalardan biri olmuştur. Lease-Line bağlantı ile Gümrüklerle direk bağlantı kurulmuş, gümrükleme işlemlerinde iş emrinin alınmasından. işlemlerin tamamlanarak faturanın hazırlanmasına kadar olan sürecin Internet üzerinden takibi ve işlemlerin çok daha çabuk ve ofis içinde sonuçlandırılmasına olanak sağlanmıştır.

Hizmet verdiği alanda en iyi olma gayesiyle, tükenmeyen arayışları ve yeni çözümler üreten yapısı ile AKIN GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ; kanunların ön gördügü hukuki zorunlulukların tamamını  yerine getirerek, güvenini kazandığı müşterilerinin kendisine devretmiş olduğu sorumluluğun sınırlarını genişletmeyi misyon edinmiştir.                                                                  

AKIN GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ tüm bu hizmetleri; uzman kadrosu ile, Merkezi İSTANBUL'da olan firmamız tüm Marmara bölgesi Gümrük Müdürlüklerinde hizmet vermektedir.

AKIN GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ; etik değer ve prensiplere olan bağlılığı, oturmuş alt yapısı ile her türlü ithalat, ihracat ve gümrük işlemleriniz için güvenilir bir adres olmayı sürdürmektedir.

Şirket Profilimiz